zniżka 5% dla stałych klientów facebook sklep producentadarmowa dostawa
O Sklepie


Sklep Obuwniczy KENT jest własnością firmy 'KENT', która zajmuje się produkcją obuwia męskiego z naturalnych polskich skór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją. W ofercie firmy posiadamy buty wizytowe - bardzo eleganckie, wygodne buty spacerowe na każdą okazję, ciepłe buty zimowe, buty letnie, casual oraz wiele wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie buty wytwarzane są ze skór naturalnych pierwszego gatunku.

Wyjątkowość Sklepu Obuwniczego KENT polega na tym, że sprzedajemy produkowane przez naszą firmę buty sami, bez pośredników, jesteśmy ich producentem, co sprawia, że proponowane przez nas ceny są najniższe na rynku.
Na produkowane przez nas obuwie firmy KENT udzielamy dwu letniej gwarancji, pozostałe produkty objęte są gwarancją producenta.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego Tymoteo mieszczącego się w Częstochowie przy ulicy Dąbrowskiego 9 lok. 1B.

Zakupy w Sklepie Obuwniczym KENT to gwarancja najlepszej jakości towaru i usług oraz najniższej na rynku ceny za polskie skórzane buty.


dotpay
X

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce plików Cookies.