zniżka 5% dla stałych klientów facebook sklep producentadarmowa dostawa
Jak dopasować rozmiar

Jak dopasować rozmiar

Aby zapewnić Państwu dogodne dopasowanie rozmiaru obuwia, w opisie wszystkich butów w naszym sklepie umieszczamy tabele rozmiarowe, w których podane są długości w centymetrach stopy na jaką pasuje dany rozmiar obuwia. Jak na przykładzie poniżej:

Tabela rozmiarowa

Podana długość w tabeli = długości stopy na jaką buty powinny pasować

 

Zatem aby odpowiednio dopasować rozmiar obuwia należy ustalić długość swojej stopy. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

Na kartce stawiamy stopę i zaznaczamy punkt za piętą i punkt przed najdłuższym palcem stopy, następnie od linijki rysujemy prostą kreskę łączącą te dwa punkty i mierzymy odległość między nimi – to da nam wymiar naszej stopy w centymetrach.
pomiar stopy

Zawsze trzeba do tego wymiaru dodać około 5 mm, aby buty nie były za ciasne. Najlepiej zmierzyć obie stopy, ponieważ każdy z nas ma jedną stopę większą od drugiej. Kiedy już ustalimy ile centymetrów ma nasza stopa, należy sprawdzić w tabeli rozmiarowej umieszczonej w karcie produktu obuwia, które chcemy zakupić, jakiemu rozmiarowi odpowiada długość naszej stopy.


dotpay
X

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce plików Cookies.